o blogu

Blog działa już dość długo. O dziwo nie usunąłem go. Nadal nic tutaj mądrego znaleźć się nie da. I generalnie nie mogę powiedzieć o nim nic więcej jak to blog osobisty.

Piszę bo czasem mam ochotę poklikać w klawiaturę. O grach, o Dead or Alive, o Magicku, o zabawie w łebmastera. Czasem jakieś głupie przemyślenia na głupie tematy. No nic mądrego i pożytecznego.

Uważam, że nic ciekawego do powiedzenia nie mam, ale lubię czasem sobie popisać. To tak jak wykrzyczenie się na pustkowiu. Czasem pomaga. Aha jak widać, lubię się powtarzać.

Zawsze gdzieś tam są jakieś szkice. Czasem takie, które raczej nie ujrzą światła dziennego, a wpisy pojawiają się nieregularnie.

Także bardzo mi przykro Czytelniku, jeżeli trafiłeś tutaj przypadkiem, coś przeczytałeś i dziwisz się jak tak można to wiedz, że ja też się dziwię.

Do tego, blog ten to pole na zabawy wordpressem. Stosuję go to tu to tam i czasem bardzo powoli zbieram się by zrobić coś pożytecznego. Na razie, poza pewnym widgetem/pluginem, nic z tego nie wyszło.