Muzyka z Trochlight II i Torchlight – za pół darmo

TorchlightOd trzech dni mamy możliwość zapoznania się z muzyką Matta Uelmena stworzoną na potrzeby gier Torchlight i Torchlight II.

Ścieżka dźwiękowa z drugiej części Torchlight, została udostępniona na jej oficjalnej stronie. Parę miesięcy temu, Runic Games rozdawał wydanie płytowe soundtracku za pośrednictwem serwisu facebook – wtedy płyty CD trafiły do 25 szczęśliwców. Dziś muzyki z Torchlight II może posłuchać każdy, lecz wersja udostępniona do ściągnięcia nie jest doskonała. Mimo iż utwory skomponowane są tak, iż pomiędzy sobą posiadają płynne przejścia, tutaj tego nie odczujemy.

Pierwszy Torchlight jest częścią zestawu Humble Indie Bundle 6. I mimo iż jest to kolekcja gier – chyba nie do końca “indie” – to przy zakupie pakietu dostajemy także możliwość ściągnięcia pięciu albumów z muzyką – Space Pirates and Zombies Soundtrack, Shatter Soundtrack, Rochard Soundtrack, Fastfall (Dustforce Soundtrack) i Torchlight Soundtrack. W przypadku tego ostatniego jest to pierwsza możliwość zdobycia samej ścieżki dźwiękowej.

Poprzedni wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.